"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Mevsimlik işçilere ziyaretHaber Tarihi : 16 Eylül 2020 03:55

Yaşam

"Akyazı Kaymakamımız Yakup Güney ve beraberindekiler tarım işçilerini ziyaret etti."

MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ANLAMLI ZİYARET

Akyazı Kaymakamımız Yakup Güney ve Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Birincioğlu, beraberinde Ziraat Odası Başkanı li Şener Bayraktar, İlçe Tarım Müdürü Veysel Meydan, Belediye Başkan Yardımcılarımız  Ali Özer ve Mehmet Öztürk ile birlikte İlçemizde bulunan mevsimlik tarım işçilerini ziyaret ederek dezenfektan, maske, şapka ve çeşitli hediyeler takdim edip karşılıklı sohbet ettiler.

Son günlerde birkaç yıl önce başka bir ilde iki kardeş arasında miras paylaşımı nedeniyle yaşanan ve tarım işçilerinin de ortasında kaldığı münferit bir kavga olayın yeni olmuş ve etnik kökene dayalı bir olaymış gibi maksatlı olarak çarpıtılarak sosyal medyada paylaşılmak suretiyle provakasyon yapılmaya çalışılmasının doğru olmadığı, etnik milliyetçiliğin söz konusu dahi olamayacağı, Doğusuyla batısıyla, Kürdü, arabı, çerkesiyle hepimizin kardeş olduğu, bu tür provakasyonlarla oynanmak istenen oyuna müsaade edilmiyeceğinin altı çizilerek  birlik vurgusu yapıldı

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.