"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Künye

 

 

GENEL KOORDİNATÖR

 

 

 

 Ramiz ŞENGÜL

 

 

HABER MERKEZİ
İrtibat Tel: 0535 415 28 31
Mail: medyaerenler@gmail.com
medyaerenler.com basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.

 

 

 

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan medyaerenler.com sorumlu tutulamaz . Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Portalımızda yayınlanan diğer haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

GİZLİLİK İLKELERİ

 

 

 

 

 

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz.

 

 

 

Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz. www.medyaerenler.com herkese açık bir web sitesidir. 


www.medyaerenler.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.medyaerenler.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü' www.medyaerenler.com; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır. 
www.medyaerenler.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır: Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak.

 
www.medyaerenler.com'u kullanmakla; 
Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından medyaerenler'in sorumlu tutulamayacağını, 
Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, 
Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.


Aşağıda belirtilen durumlarda www.medyaerenler.com sitesini kullanıcılara kapatabilir: 
Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. 
İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında 
Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında 
Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla 
Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. 


www.medyaerenler.com'un yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı www.medyaerenler.com'a aittir 
www.medyaerenler.com, kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

 

medyaerenler@gmail.com