H.Eser’den geleneksel iftar
Erenler'de Bayram Temizliği
Birlik ve beraberlik vurgusu
Acının ve Umudun Dili Aynı

Tarık ile Şeyma Dünya evine girdiHaber Tarihi : 24 Ağustos 2015 09:17

Ekonomi

"Tarık Kobaş ile ŞeymaKocaali Selahiye Köyü’ndeki evlerinde düzenledikleri dillere destan muhteşem Abhaz düğünüyle evlendi. "


 

Kuveyt Türk Katılım Bankası İstanbul Özel Bankacılık Şube Müdürü Tarık Kobaş ile İstanbul Beykoz Çavuşbaşı Ahmet Akçan ilköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Şeyma Özdemirkan; Kocaali Selahiye Köyü’ndeki evlerinde düzenledikleri dillere destan muhteşem Abhaz düğünüyle evlendi.

 

AK Parti Sakarya kurucular kurulu üyesi ve Atatürk Lisesi Emekli Din Öğretmeni Aydın Kobaş (Bganba) ve Süheyla Kobaş çifti, Kuveyt Türk Katılım Bankası İstanbul Özel Bankacılık Şube Müdürü olan oğlu Tarık Kobaş’ı Kocaali Selahiye Köyü’ndeki evlerinde düzenledikleri dillere destan muhteşem Abhaz düğünüyle evlendirdi. İstanbul Beykoz Çavuşbaşı Ahmet Akçan ilköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Şeyma Özdemirkan ile hayatını birleştiren Tarık Kobaş’ı bu muhteşem cemiyetinde yakın akraba, dost, komşu ve mesai arkadaşları yalnız bırakmazken, katılan davetliler arasında Sakarya protokolü de yer aldı. Türk ve Abhaz bayrağı ile süslenmiş evlerinin önüne davetliler arasına Abhaz oyunuyla giren Şeyma Özdemirkan ile Tarık Kobaş çifti, davetliler ile birlikte yöresel dansları sergiledi. Gün boyunca Abhaz ve Kafkas oyunlarını sergilendiği cemiyet gece geç saatlere kadar sürdü.

 

Seçkin konuklar

Cemiyete; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, TBMM İnsan Hakları Komisyonu eski Başkanı ve Sakarya eski Milletvekili Ayhan sefer Üstün, Sakarya eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya il Başkanı Fevzi Kılıç, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Sakarya Abhaz Derneği Başkanı Oral Kobaş, Sakarya Yenikent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Arslan, Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, Özel Bankacılık Grup Müdürü Ahmet Kudsi Arslan, Avrupa Bölge Müdürü Mustafa Er, Özel Bankacılık Birim Müdürü Betül Uzun ve eşi Verisun Teknoloji Kurucu Ortağı Sadullah Uzun, Kuveyt Türk İmes Şube Müdürü Sertaç Alagöz ve çiftin mesai arkadaşları katıldı.

Foto Galeri

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.