H.Eser’den geleneksel iftar
Erenler'de Bayram Temizliği
Birlik ve beraberlik vurgusu
Acının ve Umudun Dili Aynı

Sualtı Kulübü İftar’da buluştuHaber Tarihi : 07 Temmuz 2014 17:16

Yaşam

"Sakarya Sualtı Kulübü Ailesi, Çiftlik Izgara’da gerçekleşen İftar’da biraraya geldi."

Sakarya Sualtı Kulübü Ailesi İftar’da biraraya geldi

 

“Dalış biter, dostluk devam eder” sloganıyla, yaptıkları faaliyetlerle adını sıkça duyuran ve Ramazan ayında Kızılay işbirliğinde gösterdiği sosyal sorumluluk projesiyle, gönüllere taht kuran Sakarya Sualtı Kulübü Ailesi, Çiftlik Izgara’da gerçekleşen İftar’da biraraya geldi.

 

Aile ve Dostluk

Kurulduğu 2010 yılı itibariyle açılan dalış sezonuyla her yıl Mart ayı ortalarından Kasım ayı ortalarına kadar yaptıkları dalışlar, geziler ve faaliyetlerle adını sıkça duyuran ve Ramazan ayında Kızılay işbirliğinde gösterdiği sosyal sorumluluk projesiyle, gönüllere bir kez daha taht kuran Sakarya Sualtı Kulübü Ailesi, Çiftlik Izgara’da gerçekleşen İftar’da biraraya geldi. Aralarında Maksut Keskin, Ercan Garlı, Ali Ulvi Ulusoy, Akif Kabacaoğlu, Ayberk Hun, Bekir Yücel, Egemen Haluk Bilgin, Fatih Alparslan, Hikmet Ebrem, İsmail Tabanlı, İsmail Demirok, Murat Çalgın, Mehmet, Rıza Taşkın, Ramis Alparslan, Oğuz Savtekin, Özgür Yücel, Serdar Dedeli, Soner Tığ, Ufuk Özbaş, Ünal Akman, Ümit Güneşlik ve Şenol Teke’nin de bulunduğu İftar’a eş ve çocukları da katıldı.

 

Plaket ve Slayt

Serdivan Kızılay Şubesi Başkanı Mustafa Çakar, kendileri verdikleri destek ve yardımlarından dolayı Sakarya Sualtı Kulübü adına Başkan Ercan Garlı’ya teşekkür plaketi takdim etti. İftar sonrası sohbet ederek, dostlukları pekiştiren Sakarya Sualtı Kulübü Ailesi, 2013 ve 2014 yıllarında yapılan başta Mısır ve Kaş olmak üzere, yaptıkları dalışlar ile ilgili slayt gösterisini izlerken, o an yaşadıkları heyecanlı anları bir kez daha ortaya koydu.

Foto Galeri

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.