Özel Sporcular Kürsü'de
Vatan ve bayrak sevgisi
Gençler bizim geleceğimiz
Atletizmciler yarıştı

Spor Haberleri

21 Haziran Şampiyon

Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol finalleri, Sakaryaspor Ekrem Karaberber Altyapı tesislerinde oynanan maçlar ile tamamlandı....

Futsal'da final zamanı

Okul Sporları Genç Kız ve Genç Erkek Futsal final karşılaşmaları, Yenikent Spor Salonunda oynandı....

Turnuva Tarihleri Belli Oldu

Güreş İl Faaliyet programında yer alan İl İçi turuna organizasyon tarihleri belli oldu....

Sakaryaspor Daha Güçlenecek

Toçoğlu, “kulübümüz devre arasını çok iyi geçirecek. Sakaryaspor’un daha da güçleneceğine inanıyorum” dedi....

ASKF'den teşekkür

Askf Bşk.’nı Yaşar Zımba, Yılmazer’e amatör sporlara yaptığı yardımlar nedeniyle teşekkür ettiler....

Tenisi Turnuvası sona erdi

Dünya İnsan Hakları Haftası adıyla düzenlenen Gençler-Büyükler Ferdi Masa Tenisi Turnuvası Lütfü Yaman Spor Salonunda yapıldı....

Arifiye Atılgan’ın Başarısı

Pendik Belediyesi İller arası Taekwondo Şampiyonasında İmam Şamil Cengiz kategorisinde şampiyon oldu....

Söğütlü, lideri devirdi

Konuk Kalaycıspor 6 ncı dakika da yediği golle karşılaşmayı mağlup bitirdi....

Gölkent, Uğur'la kazandı

Sarıcalar ve Gölkenspor arasında oynanan maçta Gölkentspor maçın ikinci yarısında Uğur’un attığı iki golle sahadan galip ayrıldı...

Güreşler'de final havası

Büyükler serbest 1. Lig, Greko-Romen Süper lig güreş final müsabakaları Sakarya Spor Salonunda yapılan ödül töreni ile sona erdi....

Büyükşehir Lideri Geçemedi

Büyükşehir Basketbol Takımı, ligin 13. haftasında karşılaştığı Tofaş mücadelesinden 92-68’lik skorla mağlup ayrıldı. ...

Şampiyon H.Anadolu Lisesi

Okul sporları Badminton Genç kızlar ve Genç erkekler il birinciliği maçları tamamlandı....

Güreş Müsabakaları Başladı

1. Lig, Greko-Romen stil 1.lig ve 2. Lig ile Greko-romen stil Süper lig güreş final müsabakaları Sakarya Spor Salonunda başladı....

Şampiyon Sabiha Hanım Ortaokulu

Okul Sporları Voleybol Yıldız Erkekler il birinciliği final karşılaşmaları, Lütfü Yaman Spor Salonunda oynandı....

Futbol Müsabakalarında Final

Okul Sporları Genç Erkekler 1. Küme futbol müsabakaları finalleri, Erenler Stadında oynanan maçlar ile tamamlandı....

Masa Tenisi'nde final

Okullar arası Gençler Masa Tenisi müsabakaları Sakarya Spor Salonunda oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı....

Krosculardan ziyaret

kros koşularında Okul takımı olarak ilçemizi temsil eden sporcu öğrenciler Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı makamında ziyaret ettiler....

Şampiyonlar Belli Oldu

Okullar arası Genç Erkekler Voleybol A ve B kategorilerindeki şampiyonluk mücadelelerinde kazananlar belli oldu....

Satrançta İl Birinciliği

Satranç Küçükler İl Birinciliği karşılaşmaları Lütfü Yaman Spor Salonunda başladı....

Tenis'de eleme maçları

Masa Tenisi branşı Genç Erkek ve Genç Kızlar kategorilerinde A Grubu elemeleri Sakarya Spor Salonunda başladı....