YADEM ekipleri sahada
Zabıtadan seyyar denetim
Erenler'de kimse yalnız değil
İlk Cuma Namazı kılındı

SEDAŞ İftarda BuluştuHaber Tarihi : 25 Mayıs 2019 15:24

Yaşam

"SEDAŞ iftar yemeklerini çalışanları ile  örnek bir iftar programı gerçekleştirdi."

SEDAŞ AİLESİNDEN ÖRNEK İFTAR 

SEDAŞ Çalışanları İftarda Buluştu

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım Şirketi) geleneksel iftar yemeklerini faaliyet alanındaki Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze’de ayrı ayrı organize ederken Kocaeli’de  çalışanları ile  örnek bir iftar programı gerçekleştirdi.

SEDAŞ çalışanları merkez ve ilçe işletmelerden de iftar programına katılım sağladılar. İftar vesilesi ile tüm SEDAŞ çalışanları bir araya geldiler. SEDAŞ çalışanları arkadaşları ile hoş sohbet içinde geçirdikleri bir iftar akşamı yaşarken,  yöneticileri ile görüşme ve bilgi paylaşımı imkanı da  buldular. 

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın ev sahipliğini yaptığı programa davetli olarak, Akkök Yöneticileri, CEZ Group Yöneticileri, SEDAŞ Yöneticileri, Sepaş Enerji Genel Müdürü Çağrı Poyraz, TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ve sendika yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık 600 SEDAŞ çalışanı katıldı.

SEDAŞ yöneticilerinin, çalışanları kapıda karşılaması ile başlayan organizasyon, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ın tüm çalışanlara hitaben yaptığı hoş geldiniz konuşması ile devam etti. Odyakmaz konuşmasında; “Şirketimizin gerçekleştirdiği geleneksel iftar buluşmalarına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum, hoş geldiniz. Ramazan ayı, çalışanlarımız ile birlikte iftar yapınca daha da anlam kazanıyor, daha çok güzelleşiyor. Şirketimizin önceliklerini biliyorsunuz. Elektrik dağıtım faaliyetlerimizde iş güvenliğini çok önemsiyoruz. Kimsenin saçının bir teline dahi zarar gelmesini istemiyoruz. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti de çok önemli. Verimlilik esaslı çalışacağız. SEDAŞ Ailesi büyük bir aile. 1700 çalışan ve ailelerimiz ile büyük bir camiayı oluşturuyoruz. Birlik ve beraberlik ruhu ile bölgemiz ve ülkemiz için güzel çalışmalar yapacağız. Birlik ve beraberliğimizi perçinleyen, toplumda yardımlaşma ve dayanışmayı artıran, barış, sevgi ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayınızı, bu ayın sonunda hep birlikte kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum.  Bu güzel akşamda, sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan, bu ailenin bir bireyi olmaktan dolayı, mutluluk ve onur duyuyorum.” dedi. SEDAŞ çalışanları, iftar organizasyonunu neşe ve hoş sohbet içinde geçirdiler. Çalışanlar, Ramazan ayında manevi yönüyle de değer kazanan bu organizasyona katılmak ve bir araya gelmekten, birlik ve beraberlik içinde olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.