"Hizmet mücadelesindeyiz"
Sosyal tesisler  hizmette
YADEM ekipleri sahada
Zabıtadan seyyar denetim

Sarı, Esnafı Ziyaret EttiHaber Tarihi : 04 Eylül 2019 14:52

Yaşam

"Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, sanayi esnafını gezerek sorunlarını dinledi."

“Başkan Sarı Sanayi Esnafını Ziyaret Etti”

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, sanayi esnafını gezerek sorunlarını dinledi.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya gelerek, hem sohbet etti, hem de esnafların isteklerini dinledi.

Gerçekleştirdiği ziyarette ilçe esnafının isteklerini bildirdiklerini kaydeden Başkan Sarı, her zaman vatandaş odaklı çalıştıklarını belirterek, esnaflarımızın istekleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Sanayi Sitesi esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan İshak Sarı, esnafın sıkıntısını çözmek için çalıştıklarını belirtti. Sarı; “Biz, Karasu Belediyesi olarak istişareye önem veriyoruz. Esnaflarımıza yaptığımız tüm ziyaretlerde, sorunları tespit edip çözüm üretiyoruz. Vatandaşlarımızın görüşlerine başvurarak projelerimizi bu yönde şekillendiriyoruz. Gönül belediyeciliğiyle hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımız isteklerini bizlere iletiyor, biz de çözüm odaklı çalışma prensibi gereği, imkânlarımız dâhilinde sorunları çözümeulaştırmaya gayret ediyoruz” dedi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.