Neşet Çakmak Unutulmadı
Mezarlıklara yeni düzenleme
Akyazı'ya 12 ton asfalt
"Değerler geleceğe taşınacak"

Sakarya kardeşliğin şehridirHaber Tarihi : 07 şubat 2019 00:42

Siyaset

"Yüce, “31 Mart’tan sonra milletimizin, hemşehrilerimizin destekleriyle seçildiğimizde kültürel zenginliğimizi geliştirmek için özel çalışmalar yapacağız. "dedi."

“Sakarya farklı kültürlerin şehridir”

AKM’de Kafkas Kültür Derneği’nin 37. Genel Kurulu’nda konuşan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “31 Mart’tan sonra milletimizin, hemşehrilerimizin destekleriyle seçildiğimizde kültürel zenginliğimizi geliştirmek için özel çalışmalar yapacağız. İnşallah hep birlikte şehrimizde Kültür Vadisi’ni inşa edeceğiz. Farklı kültürlerin şehri Sakaryamızı daha ileriye taşıyacağız” dedi.

 

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya Kafkas Kültür Derneği’nin 37. Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. AKM’de gerçekleştirilen ve çok sayıda davetlinin yer aldığı Genel Kurul Toplantısı’nda Kafkas Kültür Derneği Başkanı Orhan Sarı, derneğin çalışmalarına ilişkin bilgiler paylaşarak, Kültür Evi’nin tamamlanma aşamasında olduğunu dile getirdi.

 

Sakarya kardeşliğin şehridir

 

Genel Kurul’da söz alan Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya’nın farklı kültürlerin şehri olduğunu ifade etti. Yüce, 37. Genel Kurul’un hayırlı olmasını dileyerek, “Sakarya; kardeşliğin, birlik ve beraberliğin buluştuğu bir şehirdir. Kafkas kültürünü buraya taşıyan kardeşlerimizin ata vatanı Kafkasya, ana vatanı Sakarya’dır” diye konuştu.

 

Kültürel zenginliğe özel önem

 

Başkan Adayı Yüce, “31 Mart’tan sonra milletimizin, hemşehrilerimizin destekleriyle seçildiğimizde bu zenginliği geliştirmek için özel çalışmalar yapacağız. İnşallah hep birlikte şehrimizde Kültür Vadisi’ni imar edeceğiz. Bugüne kadar şehrimize kattığınız değer için hepinize teşekkür ediyorum. Nasip olursa yeni dönemde Sakarya’yı daha ileriye birlikte taşıyacağız” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.