"Hizmet mücadelesindeyiz"
Sosyal tesisler  hizmette
YADEM ekipleri sahada
Zabıtadan seyyar denetim

Ruhsat Müdürleri toplandıHaber Tarihi : 13 Kasım 2019 10:43

Yaşam

"Kılıç, “Ruhsat çok hassas bir çizgi, göreve geldiğimiz günden itibaren kimsenin hakkına girmeden, hakkı, hukuku gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi."

 

BAŞKAN KILIÇ RUHSAT MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ruhsat Servisi Müdürleri ve birim personellerinin bir araya geldiği toplantıda konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Ruhsat çok hassas bir çizgi, göreve geldiğimiz günden itibaren kimsenin hakkına girmeden, hakkı, hukuku gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Erenler Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Arif Ergin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve İl Sağlık Müdürlüğü kurumlarının ruhsat ile ilgili ekipleri ile ilçe belediyelerinin Ruhsat Servisi Müdürlerini ağırladı. Düzenlenen toplantıya Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ta katılarak selamlama konuşması yaptı. Başkan Kılıç, düzenlenen birlik, beraberlik ve istişare toplantısına katılımlarından dolayı konuklara teşekkür etti.

RUHSAT

Ruhsat ve Denetim Servisinin hassas bir birim olduğuna dikkat çeken Başkan Kılıç, “Arif Müdürümüzün sizlerle bir araya geldiği istişare toplantısına bizde katılarak sohbet etmek, tanışmak istedik. Ruhsat çok hassas bir çizgi, göreve geldiğimiz günden itibaren kimsenin hakkına girmeden, hakkı, hukuku gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bu hassasiyetimizi kaybetmeden de sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

PROGRAM

Başkan Kılıç’ın selamlama konuşmasının ardından toplantı İlçe Belediyeleri Ruhsat Servisi Müdürlerinin ve birim personellerinin istişare toplantısı ile devam etti. Toplantıya Erenler Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu da katıldı.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.