YADEM ekipleri sahada
Zabıtadan seyyar denetim
Erenler'de kimse yalnız değil
İlk Cuma Namazı kılındı

“Öğrencilere Teşekkür”Haber Tarihi : 09 Mayıs 2019 12:28

Yaşam

"Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şenpiliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri topladıkları gıda ürünlerini ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Erenler Kızılay Şubesine teslim ettiler."

Öğrencilerden Örnek Davranış

Erenler ilçesinde bulunanHalit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şenpiliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri topladıkları gıda ürünlerini ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Erenler Kızılay Şubesine teslim ettiler.

Ramazan ayının gelmesi ile milletimizde artan yardımlaşma ve paylaşma duygusu Erenler ilçesindeki Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şenpiliç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yaşandı. Öğretmenlerin öncülüğünde bütün öğrencilerin katılabileceği bir kampanya düzenlendi. Öğrencilerin kısa süre içerisinde topladıkları erzakları Kızılay poşetlerine koyarak Erenler Kızılay Şubesine teslim ettiler.

“Amaç Farkındalık Oluşturmak”

Bir farkındalık oluşturmak öğrenciler üzerinde yardımlaşma ve paylaşma değerlerini öğrencilere benimsetmek adına böyle bir sosyal proje başlattıklarını belirten öğretmenler yapılan bağışların Erenler Kızılay Şubesi üzerinden ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirterek öğrencilerine teşekkür ettiler.

“Öğrencilere Teşekkür”

Öğrencilere ve okul yönetimine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Erenler Kızılay Temsilcisi Ahmet Özgedik, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize göstermiş oldukları duyarlılığa teşekkür ediyorum. Özellikle Mübarek Ramazan ayı ile birlikte milletimizde artan yardımlaşma ve paylaşma duyguları Türk Kızılay’ı olarak bizleri mutlu etmektedir.

 

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.