H.Eser’den geleneksel iftar
Erenler'de Bayram Temizliği
Birlik ve beraberlik vurgusu
Acının ve Umudun Dili Aynı

Meclis üyeliği için başvurduHaber Tarihi : 05 Aralýk 2018 22:10

Siyaset

"Ali Keskin, bu görevinden istifa ederek; partisinin Erenler Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunda bulundu."

Ali Keskin Belediye meclis

Üyeliği için Erenler’e başvurdu

 

AK Parti Erenler İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ali Keskin, bu görevinden istifa ederek; partisinin Erenler Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunda bulundu.

 

Erenler’in ilçe olmasıyla birlikte AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı’nda siyasete giren Ali Keskin; 2004 yılında Erenler İlçe Teşkilatı’nda kurucu İlçe Başkan Yardımcılığı, 2005-2006 yılları arası İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği,  2014-2018 yılları arasında da Erenler İlçe Yönetim Kurulu üyeliği ve Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı görevlerinde yer aldı. AK Parti Erenler İlçe Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Ali Keskin; gönül verdiği partisi AK Parti’den Erenler Belediye Meclis Üyeliği aday adaylık başvurusunda bulundu. 1964 yılında Erenler Çaybaşıyeniköy’de doğan ve aynı yerde ikamet eden Ali Keskin, başvuru belgesini İlçe Başkanı Resul Yılmaz’a teslim etti. Başvurusu Ali Keskin’i Yönetim Kurulu üyeleri ile yakın dostları da yalnız bırakmadı…

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.