Kitap kardeşliği başladı
Evde kal Türkiye
Yüce'den yakın takip
Pazar Yerlerine Sıkı Denetim

Koronavirüs Eğitimi VerildiHaber Tarihi : 17 Mart 2020 00:34

Kültür-Sanat

"Ülkemizi tehdit eden koronavirüsle örnek bir mücadele sergileyen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor."

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Personeline KoronavirüsEğitimi Verildi

Ülkemizi tehdit eden koronavirüsle örnek bir mücadele sergileyen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Rahime Sultan Yurdu konferans salonunda Dr. İsmail Emlek tarafından “Koronavirüs ve Korunma Yolları “ hakkındabilgilendirme eğitimi toplantısı düzenlendi. Eğitime Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı personel, temizlik, güvenlik ve iklimlendirme personelinin , görevlerini aksatmayacak şekilde katılım sağladılar.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ;“Tesislerimizde dezenfekte çalışmalarına (12 Mart 2020) başladık. Futbol Sahaları, Gençlik Merkezleri, Spor Salonları ve Yurt Müdürlükleri başta olmak üzere spor tesislerimizi dezenfekte ediyoruz. Tesislerimizde spor yapan sporcularımız, yurtlarda kalan öğrencilerimiz ve tesislerimizi kullanan tüm vatandaşlarımızın sağlığı birinci önceliğimizdir. Bu doğrultuda da Gençlik ve Spor Bakanlığımız projelerinden olan Spor Yönlendirme ve Yetenek Taraması programımız ve Okul Sporları müsabakalarımız ikinci bir talimata kadar iptal edilmiştir” şeklinde konuştu.

Profesyonel ekipler tarafından başlanılan dezenfekte çalışmalarına devam edilecek. Önleyici tedbirlerlerin neler olacağı ile ilgilide gün içinde bir çalışma yapıldığı ve bir kriz yönetimi oluşturulacak.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.