Neşet Çakmak Unutulmadı
Mezarlıklara yeni düzenleme
Akyazı'ya 12 ton asfalt
"Değerler geleceğe taşınacak"

Kılıç, aday adayları ile buluştuHaber Tarihi : 29 Ocak 2019 00:51

Siyaset

"Kılıç, AK Parti’den Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olan isimlerle Sakarya Park’ta bir araya geldi. "

AK Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Fevzi Kılıç, AK Parti’den Erenler Belediye Başkan Aday Adayı olan isimlerle Sakarya Park’ta bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya aday adaylarının yanı sıra AK Parti Erenler İlçe Başkanı Mehmet Beşir Doğrusever’de katıldı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi AK Partili olmanın anlamının tam da bu birliktelik olduğunu söyleyen Kılıç, “ 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde gece gündüz demeden el ele, kol kola, gönül gönülle beraberce mücadele edeceğimize ben yürekten inanıyorum. Bizde siyasetin hiçbir zaman kaybedeni olmamıştır, hep kazananı olmuştur. Yarın da siyasetimize bu şekilde yön vereceğiz. Yakın dönemdeyaşadığımız tüm olumsuzlukların hangi bedellere neden olacağını, en yakından müşahede edenler bizleriz.Darbe girişimleri, ekonomik saldırılar gibi olayların nelere yol açacağını tahmin ediyorsunuz. Beraberce birçok badireler atlattık. Bizler daha çok kenetlenmeliyiz, daha çok birbirimize bağlanmalıyız. 31 Mart’ta bu planları yapanlara bir kez daha ders vereceğiz. Çünkü bizler girdiği her seçimde oyunu artırarak çıkan bir lidere sahip çok büyük bir aileyiz. Bu büyük aileyi bölmeyi, parçalamayı düşünenlere halkımız 31 Mart günü en güzel cevabı sandıkta verecektir”

AK Parti teşkilatlarında herhangi bir küskünlüğün veya kırgınlığın olmadığını, olmayacağını ifade eden Kılıç, “Partimizi 17 yıl boyunca iktidarda tutan ve kuruluş ilkelerimizden biri olan değişim ve dönüşüm sürecini bizlerde bugünlerde en yakından yaşıyoruz.Bu değişim ve dönüşüm süreci seçimlerde çok farklı bir Erenler’i ortaya çıkaracaktır.Bu süreç içerisinde aday adayı arkadaşlarımızın, dava bilinciyle herhangi bir kırgınlık veya küskünlük göstermeyeceklerine ben yürekten inanıyorum. Allah’ın izniyle AK Partimizde şiar edindiğimiz sevgi ve kardeşlik esaslarına sımsıkı bağlı kalacağız. Biz emeğini,  gayretini, mücadelesini birbirine emanet eden mazlumların umudu büyük bir lidere sahibiz. Bu anlamda biz el ele, kol kola Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 31 Mart akşamı Allah’ın izniyle Erenler ’de mevcudun üzerinde bir oy oranı almak için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Yeni dönemde çok güçlü bir Erenler olacak. Allah nasip ederse bu coşkuyu, heyecanı ve mutluluğu hep birlikte yaşayacağız” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.