Bisiklet takımı derece yaptı
Şampiyon Keskin'i ağırladı
"‘Aşkın Vav Hali" sergilendi
Kartalspor  işi bitirdi

"İstişarelerimiz devam edecek”Haber Tarihi : 24 şubat 2019 18:08

Siyaset

"Yüce, “. Gittiğimiz her ilçede tüm muhtarlarımızla toplandık, istişare ettik. İnşallah seçimden sonra da toplatılarımız, istişarelerimiz devam edecektir” dedi."

“Muhtarlarla istişarelerimiz devam edecek”

Taraklı Muhtarlar Derneği’nde Taraklı muhtarları ile buluşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “. Gittiğimiz her ilçede tüm muhtarlarımızla toplandık, istişare ettik. İnşallah seçimden sonra da toplatılarımız, istişarelerimiz devam edecektir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, Taraklı Muhtarlar Derneği’nde muhtarlar ile buluştu.  Buluşmaya Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı Belediyesi Cumhur İttifakı MHP Başkan Adayı İbrahim Pilavcı’da katıldı.

Muhtarlarımızdan destek bekliyoruz

Taraklı Belediyesi Cumhur İttifakı MHP Başkan Adayı İbrahim Pilavcı, “Cumhur İttifakı için özellikle muhtarlarımızdan ekstra destek istiyoruz. Hem Taraklı’da hem de Büyükşehir’de davamıza güçlü bir destek göstermeliyiz. Muhtarlarımızla beraber elimizden gelen desteği sağlayacağımıza olan inancım tamdır” derken Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, “İttifakımızın bağlıyız. İttifak adayımızın sonuna kadar arkasındayız. Hem Taraklı’da hem Büyükşehir’de gereken desteği sağlamaya uğraşacağız” dedi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ise Sakarya’nın ve Taraklı’nın en güzel hizmetleri alması için Ekrem Yüce’ye destek çıkılması gerektiğini dile getirdi.

Taraklı güzel hizmetlerle buluşacak

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Muhtarlarımız bizim uç beylerimizdir. Gittiğimiz her ilçede tüm muhtarlarımızla toplandık, istişare ettik. İnşallah seçimden sonra da toplatılarımız, istişarelerimiz devam edecektir. Cumhur İttifağında hedeflerimiz birdir. Taraklı’da adayımız dürüst, pırlanta gibi bir kardeşimiz. İnşallah birlikte Taraklı’yı güzel hizmetlerle buluşturacağız. Taraklı için şehrimiz için milletimiz için birlikteliğimizi koruyacağız” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.