Neşet Çakmak Unutulmadı
Mezarlıklara yeni düzenleme
Akyazı'ya 12 ton asfalt
"Değerler geleceğe taşınacak"

İnsandaki En Temel YanılgıHaber Tarihi : 08 Kasım 2018 23:56

Kültür-Sanat

"fikir sanat etkinlikleri kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Serdivan’a misafir oldu."

Mahir Ünal Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ne Misafir Oldu

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin gerçekleştirdiği fikir sanat etkinlikleri kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Serdivan’a misafir oldu.

Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,“İnsan ve Şehir” konulu söyleşide; “Medeniyetimizde insan tasavvuru, şehir ve insan, zaman ve tarih”konularını ele aldı.

Programı;AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, ilçe ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve meclis üyelerinin yanı sıra Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi öğrencileri ile Sakarya Üniversitesi’nden öğrenciler ve çok sayıda vatandaş takip etti.

Program Öncesi Belediyeye Misafir Oldu

Program öncesi Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı Belediye Hizmet Binası’nda ağırlayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan’da hayata geçirilen projelerin yanı sıra kültür ve sanat alanında yapılan çalışmalar hakkında da Mahir Ünal’a bilgi verdi.

Sergiyi Gezdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal belediye ziyaretinin ardından Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’ndeki programa katıldı. Söyleşi öncesi, Akademi’nin fuaye alanındaki Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Geleneksel Türk Sanatları Çini Ana Sanat Dalı öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı sergiyi gezen Ünal, eser sahibi öğrencilerle hem sohbet etti hem de çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sanatın her dalında kadim bir kültüre sahip olduğumuzun altını çizen Mahir Ünal, el emeği göz nuru eserlere hayat veren tüm öğrencilere başarılar diledi.

Serginin ardından Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi konferans salonunda katılımcılarla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, şehir ve insan konusunda önemli tespitlerde bulundu.

İnsandaki En Temel Yanılgı

Dünya’yı değerlerimize ve inançlarımıza göre algıladığımızı ve bu eksen etrafında şehirlerin şekillendiğini dile getiren Ünal, insandaki en temel yanılgının da; kendi bakış açısının gerçek ve vazgeçilmez olduğunu zannetmesiyle başladığını söyledi.

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.