YADEM ekipleri sahada
Zabıtadan seyyar denetim
Erenler'de kimse yalnız değil
İlk Cuma Namazı kılındı

“Hoş Geldin Bebek” ZiyaretleriHaber Tarihi : 12 Mayıs 2019 16:17

Yaşam

"Sapanca Belediyesi tarafından başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor."

Sapanca’da “Hoş Geldin Bebek” Ziyaretleri Devam Ediyor

 

Sapanca Belediyesi tarafından başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in projeleri arasında olan “Hoş Geldin Bebek” program dâhilin de mahalle mahalle ziyaretlerle devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışı gereği, Sapanca sınırları içerisinde yeni doğan bebekler ve aileleri tespit edilip, proje kapsamında belediye personelleri ile yeni doğan bebeklerin aileleri ziyaret ederek ailelerin mutluluklarına ortak olunuyor.

 

Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz

 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Anne ve babaların mutluluğuna ortak olmayı amaçladığımız projemizde yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duyacağı ürünlerin yer aldığı bebek setimizi hediye ederek anne ve babaların sevinçlerine ortak oluyoruz. Hastalıkta, sağlıkta ve doğumda hayatın her alanında halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda yeni doğan bebeklerimize sağlıklı uzun ömür diliyor, kıymetli anne ve babalarına aileleri ile birlikte güzel bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret edilen aileler Sapanca Belediyesi’nin “Hoş Geldin Bebek”projesini çok başarılı bulduklarını ve böyle bir sosyal proje ile gönüllere girdiklerini belirterek, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e göreve geldiği ilk günlerde hayata geçirdikleri bu proje için teşekkürlerini iletti. 

 

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.