Bisiklet takımı derece yaptı
Şampiyon Keskin'i ağırladı
"‘Aşkın Vav Hali" sergilendi
Kartalspor  işi bitirdi

Hedef yüzde 85 oyHaber Tarihi : 02 Mart 2019 00:28

Siyaset

"Yüce, “24 Haziran’da Ferizli’den yüzde 71 oy almışız. Hedefimiz 31 Mart’ta yüzde 85’in üzerine çıkmak. İnşallah"

“Ferizli’den güçlü bir destek gelecektir”

Ferizli’de görev yapan muhtarlar ve STK temsilcileri ile buluşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “24 Haziran’da Ferizli’den yüzde 71 oy almışız. Hedefimiz 31 Mart’ta yüzde 85’in üzerine çıkmak. İnşallah Ferizli bu rakamın üzerine çıkacak ve istikrara olan desteğini en güçlü şekilde gösterecektir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, Ferizli’de görev yapan muhtarlar ve STK temsilcileri ile buluştu. Buluşmada Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, muhtarlar ve partililer yer aldı.

En çok oy alan ilçe olacağız

Ferizli Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile buradayız. 40 gündür sahadayız. Vatandaşlarımızın gönüllerine girerek Sakarya’nın en çok oy alan ilçesi olmak istiyoruz” derken; Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, “Bizlerebu kahvaltı programını organize eden Cumhur İttifakı adaylarına teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı ise 31 mart yerel seçimlerinin Sakarya ve Ferizli için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Güzel hizmetlerde bulunacağız

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Ferizli’de muhtarlarımızla beraber 10 yıldır görev yapıyoruz. Partimiz İsmail Gündoğdu kardeşimizi aday gösterdi. Büyükşehir’de Ekrem Yüce abimiz aday gösterildi. 30 yıldır birbirimizi tanırız, kendisinide çok severim. İnşallah Sakarya’mıza güzel hizmetlerde bulunacaktır. Hem Ferizli’de hem de Büyükşehir’de en yüksek oyu almak için beraberce çalışacağız. Elimizden gelen ne varsa yapacağız” dedi.

Ayrımız, gayrımız yok

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Bizler iki seçimdir ittifak halindeyiz. 24 Haziran seçimlerinde bu ittifakın ne denli doğru olduğunu gördük. Bizim dilimiz bir, dinimiz bir, inancımız bir ve davamız bir. Bizim ayrımız gayrımız yok. Mevlam bu birlikteliğimizi ilelebet devam etmesini nasip etsin. Şimdi 31 Mart seçimlerindeyiz. 31 Mart’ta yeniden tarih yazmaya, zafer kazanmaya devam edeceğiz” dedi.

Hedef yüzde 85

Yüce, “Ferizli’ye 10 yılda 47 milyon TL yatırım yapılmış. İnşallah bizim dönemimizde bu sayıyı dahada fazla arttıracağız. Ferizli’nin altyapısı için çalışmalar devam ediyor. Sinanoğlu ve Gölkent’e yapacağımız yatırımları da programımıza aldık. Bunun için 31 Mart’ta büyük destek bekliyoruz. 24 Haziran’da Ferizli’den yüzde 71 oy almışız. Güzel bir oy oranı ancak yeterli değil. Hedefimiz 31 Mart’ta yüzde 85’in üzerine çıkmak. İnşallah Ferizli bu rakamın üzerine çıkacak ve istikrara olan desteğini en güçlü şekilde gösterecektir” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.