Neşet Çakmak Unutulmadı
Mezarlıklara yeni düzenleme
Akyazı'ya 12 ton asfalt
"Değerler geleceğe taşınacak"

Gönüllü itfaiyeci yetişiyorHaber Tarihi : 03 şubat 2019 17:23

Yaşam

"Kırsal alanlarda meydana gelen yangınlara daha hızlı ve etkin müdahale ile can ve mal kayıplarını en aza indirmek amacıyla başlatılan gönüllü itfaiyecilik eğitim programı devam ediyor."

Taraklı’da

Akçapınar Mahallesi’n de Gönüllü itfaiyecilik eğitim programı

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi itfaiye Dairesi başkanlığınca kırsal alanlarda meydana gelen yangınlara daha hızlı ve etkin müdahale ile can ve mal kayıplarını en aza indirmek amacıyla başlatılan gönüllü itfaiyecilik eğitim programı devam ediyor.
Taraklı Akçapınar Mahallesi’n de gerçekleştirilen eğitim programı kapsamında  mahallede, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Eğitim Amiri Beytullah Temiz tarafından katılımcılara gönüllü itfaiyeci yönetmeliği hakkında bilgiler verilip, yangın römorkunun kullanımı konusunda uygulama yaptırıldı.Katılımcılara sertifika verileceği belirtildi.

Akçapınar Mahallei Muhtarı Mehmet Sanlı’da Gönüllü İtfaiyecilik eğitimine katılan mahalleri gençlere ve Büyükşehir İtfaiye Daire Başkalığına teşekkür ederek “En büyük temennimiz her hangi bir afet yaşamamaktır dedi

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.