H.Eser’den geleneksel iftar
Erenler'de Bayram Temizliği
Birlik ve beraberlik vurgusu
Acının ve Umudun Dili Aynı

"Erenler ’in Mimarı Olacağız"Haber Tarihi : 12 Kasım 2018 13:25

Siyaset

"Mimar, Erdal Yıldırım Erenlere Bir Mimarın Dokunuşunun Vakti ’nin Geldiğini Belirterek Hep Birlikte Erenler ’in Mimarı Olacağız Dedi.  "

Mimar, Erdal Yıldırım Erenlere Bir Mimarın Dokunuşunun Vakti ’nin Geldiğini Belirterek Hep Birlikte Erenler ’in Mimarı Olacağız Dedi.

 

Erdal Yıldırım aday adaylığı başvuru formunu AK Parti Erenler İlçe Başkanlığına vererek Erenler Belediye Başkanı aday adayı oldu. 

Erenler ’i plan ve projelerimizle hayata geçirmek ve daha iyi yaşanabilir, bir ilçe yapmak istiyoruz, Partimizde hizmet bir bayrak yarışıdır. Bizde bu kutlu davada Erenler ilçemize hizmet edebilmek için işbirliği içerisinde ortak akılla hareket ederek proje odaklı çalışmalarımızı hayata geçirmek ve Erenlere yeni bir kimlik kazandırmak için projeler üreteceğiz.

Mimar olmanın avantajlarını Erenler ilçemizin ihtiyacı olan projeler ve vatandaşlarımızın teveccühünü kazanarak her zaman halkımızla ‘’Biz Birlikte Güçlüyüz’’ anlayışını ilçemizde hissettirmek için, çalışmalarımızı yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın diyerek, Allah nasip eder bu görev bize tevdi edilirse, Erenlere olan sevdamızı halkımızla birlikte yürüteceğiz.

 

ERDAL YILDIRIM KİMDİR?

 

1973 yılında, Erenler Değirmendere Köyü’nde doğdu.

Ortaöğrenim - Adapazarı İmam-Hatip Lisesi ve Adapazarı Atatürk Lisesi,

Üniversite - Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık Fakültesini 1999 yılında bitirdi,

1999-2000 Adapazarı Belediyesi İmar Müdürlüğü Planlama biriminde mimar olarak görev yaptı.

2001-2009 yılları arasında Sakarya Mimarlar Odası çeşitli görevlerde bulundu,

Sakarya Turizm Platformu kurucu üyeliği ve Yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu, 2009-2014 yılları arasında Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı, Ekonomik İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu, Satso Meclis üyeliği görevlerinde bulundu,        2010-2012 yılları arasında Sakarya Otomobil Sporları ve Off-Road Kulübü Başkan Yardımcılığı görevini yaptı, Kanserder Derneği yönetim kurulu üyeliğinde bulundu, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu üyeliği devam etmektedir, 2004 -2014 yıllarında Erenler Belediyesi Meclis Üyeliği ve İmar Komisyonu Başkanlığı görevleri yaptı.

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.