"Ahilik Haftası" kutlandı
Kan Bağışına yoğun ilgi
Sakarya Caddesi’nde memnuniyet
Altyapı güçleniyor

Erenler'de kimse yalnız değilHaber Tarihi : 30 Mayıs 2020 01:43

Yaşam

"Erenler Belediyesi ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor. "

ERENLERDE KİMSE YALNIZ DEĞİL 

 

Erenler Belediyesi ilçe sakinlerinin yanında olmaya devam ediyor.  

 

Erenler Belediyesi, koronavirüs salgınınedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmaküzere ihtiyaç sahibi vekronik rahatsızlığı olan vatandaşlar içintemel gıda malzemelerinin bulunduğu erzak kolileri ve günlük sıcak yemek dağıtımına devam ediyor. 

 

TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Çalışmalar hakkında bilgi veren ErenlerBelediye Başkanı Fevzi Kılıç, “4 günlük sokağa çıkma sınırlandırılmasındaekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal İşler Müdürlüğümüzkoordinatörlüğünde yürütülen çalışmalar kapsamında her gün Erenler’imizin tümmahallelerinde 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmak üzere kronik rahatsızlığıolan ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara erzak yardımları ulaştırılırken bununyanı sıra sıcak yemek dağıtımı da tüm hızıyla devam ediyor” dedi.  

 

‘BİRLİKTEATLATACAĞIZ’

Başkan Kılıç, “Aynı zamanda İlçeHıfzıssıhha Kurulu kararı ile karantinada olan 5 binamızda yaşayanvatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. İfade ettiğimizgibi karantinadaki vatandaşlarımız ile süreci birlikte atlatacağız” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.