Bisiklet takımı derece yaptı
Şampiyon Keskin'i ağırladı
"‘Aşkın Vav Hali" sergilendi
Kartalspor  işi bitirdi

Birlikteliğimiz devam edecektirHaber Tarihi : 16 şubat 2019 01:06

Siyaset

"Yüce, “Taraklı’da referandum seçimlerinde yüzde 70, milletvekilliği seçimlerinde yüzde 67 oranında oy aldık. Şimdi ise hedefimiz 31 Mart’ta  yüzde 90’ı geçmektir."

“Taraklı 31 Mart’ta en yüksek oyu çıkaracaktır”

AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Taraklı’da referandum seçimlerinde yüzde 70, milletvekilliği seçimlerinde yüzde 67 oranında oy aldık. Şimdi ise hedefimiz 31 Mart’ta  yüzde 90’ı geçmektir. Ben inanıyorum ki Taraklı 31 Mart’ta en yüksek oyu çıkaracaktır” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen ve çok sayıda partili yer aldı.

Güzel hizmetlerde bulunacağız

AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, “31 Mart ülkemiz adına ve ilçemiz adına önemli bir seçim olacaktır. Biz 31 Mart seçimlerini beka sorunu olarak niteliyoruz. Taraklı’da İttifak adayımız desteklerimizden emin olsun. Allah 31 Mart seçimlerinde bizlerin yardımcısı olsun” derken; Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Ekrem Yüce Sakarya’ya hizmet edecek, bizlere abilik yapacak bir isim. İnşallah birlikte memleketimiz için güzel hizmetlerde bulunacağız.Sakarya hizmet görecek, güzellikler görecek. İnşallah 31 Mart’ta Sakaryamız Ekrem Yüce farkını görecek ve hizmet dolu yıllar geçirecektir” dedi.

Hedef yüzde 90’ı geçmektir

Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Taraklı sıradan bir ilçe değil. Uzun bir tarihi geçmişi olan önemli bir ilçemiz. Taraklı’yı köy köy gezdik. Çalmadık kapı, gezmedik sokak bırakmadık. Taraklı’da referandum seçimlerinde yüzde 70, milletvekilliği seçimlerinde yüzde 67 oranında oy aldık. Şimdi ise hedefimiz 31 Mart’ta  yüzde 90’ı geçmektir. Ben inanıyorum ki Taraklı 31 Mart’ta en yüksek oyu çıkaracaktır. Taraklı’ya Büyükşehir Belediyemiz önemli yatırımlar yaptı. İnşallah bizle beraber bu yatırımlar ikiye katlanacak ve Sakarya’da bir numara ilçe olacaktır” dedi.

Birlikteliğimiz devam edecektir

Yüce, “Mevlam bize Cumhur İttifakını nasip etti. Sen, ben demeden bu ittifakı en güzel şekilde sürdüreceğiz. Bu ittifak seçim geldi diye ortaya çıkmamıştır. Bizim birlikteliğimiz davamız bir, bayrağımız bir, ülkemiz bir oldukça devam edecektir.Mevlam bizim birlikteliğimizi bozmasın.Birliğimizi daim etsin. İnşallah birlikte güzel ilçemiz Taraklı’yı en iyi hizmetlerle buluştururuz” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.