"Hedefimiz, daha temiz Erenler"
Rüstemler’de Asfalt Sevinci
Çaykışla adını finale yazdırdı

"Ayrı gayrı olmadan çalışacağız"Haber Tarihi : 07 Mart 2019 00:33

Siyaset

"Yüce, “Muhtarlarımıza özel önem atfediyoruz. Her yerde dile getirdiğim gibi muhtarlarımız bizim uç beyimizdir. "

“Muhtarlarımıza özel önem atfediyoruz”

Akyazılı muhtarlarla Akyazı Muhtarlar Derneği’nde bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Muhtarlarımıza özel önem atfediyoruz. Her yerde dile getirdiğim gibi muhtarlarımız bizim uç beyimizdir. Onların makul isteklerini karşılamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, Akyazılı muhtarlarla bir araya geldi. Akyazı Muhtarlar Derneği’ndeki buluşmada Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Bilal Soykan ve Akyazılı muhtarlar yer aldı.

Uyum içerisinde çalışacağız

Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, “Allah çıktığınız bu kutlu yolda yardımcınız olsun. Şehrimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Akyazılı muhtarlar adına bir arada ve uyum içerisinde çalışacağımızı belirtmek istiyorum” derken; Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Bilal Soykan, muhtarlardan güçlü bir destek beklediğini ifade etti.

Ayrı gayrı olmadan çalışacağız

Akyazılı muhtarları selamlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Gittiğimiz her ilçede muhtarlarımızla bir araya geldik. Taleplerini ve şikayetlerini dinledik, ne yapabiliriz onun istişaresinde bulunduk. Seçim öncesi gerçekleştirdiğimiz bu istişare toplantılarına seçimden sonrada devam edeceğiz. Muhtarlarımıza özel önem atfediyoruz. Her yerde dile getirdiğim gibi muhtarlarımız bizim uç beyimizdir. Onların makul isteklerini karşılamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. İnşallah birlikte ayrı gayrı olmadan çalışacağız. Mevlam bizleri hayırlı hizmetlere vesile kılsın” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.