"Hedefimiz, daha temiz Erenler"
Rüstemler’de Asfalt Sevinci
Çaykışla adını finale yazdırdı

"Aşk ile yürüyoruz"Haber Tarihi : 07 Mart 2019 00:34

Siyaset

"Yüce, “Aşk ile yürüyen dünyayı sırtında taşır. Biz; milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız” dedi."

“Milletimize hizmet etmeye sevdalıyız”

Akyazı Ömercik Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışına katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Aşk ile yürüyen dünyayı sırtında taşır. Biz; milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Ekrem Yüce, Akyazı Ömercik Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışına katıldı. Açılışta Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve çok sayıda partili yer aldı.

Katılımcılara teşekkürler

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “Yağmur, çamur demeden davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyorum. Ömercikler Mahallesi’nde açtığımız seçim irtibat bürosunun hayırlara vesile olmasını diliyorum” derken; Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Başkan Adayı Bilal Soykan, “İnşallah bundan sonraki süreçte beraber götürüp Akyazı’mıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Aşk ile yürüyoruz

Yağmurlu havaya rağmen açılışa gösterdikleri ilgi için Akyazılılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Bu seçimlerde çok ciddi bir köprüden geçiyoruz. Atlattığımız birçok badirenin üstüne 31 Mart öncesinde de ekonomiyle üzerimize geliyorlar. Milletimiz bu oyunlarınıza kanmayacaktır. Ülkemizi ekonomik bir darboğaza sokmak isteyenlere31 Mart’ta Cumhur İttifakı ile cevap verecektir. Aşk ile yürüyen dünyayı sırtında taşır. Biz; milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir. Medyaerenler.com sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.